Kurumsal

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

2018 yılından itibaren İzmir'de Boyasız Göçük Düzeltme alanında hizmet veren işletmemizin temel ilkeleri; kurumsal organizasyonların disiplinli çalışma düzenini örnek alıp bunu küçük esnaf samimiyeti ve kişiyi özel hissettiren hizmet politikasıyla sentezlemek, misafirlerimizin sorun ve kaygılarını iyi analiz ederek, profesyonel bakış açımızla çözümü harmanlamak ve şeffaf bir dürüstlük ile anlaşılabilir bir dilde müşterimize sunmaktır.

Bu ilkelerimizi uygularken ki yol haritamızda ilk önceliğimiz, misafirlerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak algılayarak yapılabilecekler konusunda detaylı bİlgi vermektir. Misafirimizi, ihtiyacını algıladığımız konusunda tatmin etmeye müteakip ikinci aşama, hasar onarım süreci ve ihtiyacımız olan zamanı belirlemektir. Bu konuda da  misafirimizle mutabık kaldıktan sonra onarım sürecimiz başlamaktadır. Misafirlerimiz aracının tamir sürecini dilerlerse gözlemleyebileceği gibi, asla misafirlerimizi aracını bırakıp gitmek konusunda mecbur tutmamaktayız.

Aracın onarım aşamasında, araç tavan, kapı v.s döşemelerinin sökülüp takılması gibi gerekli durumların çoğunda önceden bilgi vermekle beraber (birçok işletmenin angarya gördüğü bu durumlar ) bizim hassasiyet gösterdiğimiz bir diğer husustur. Yaptığımız işçiliğin tüm aşamalarında öncelikle mesleki tatminimize önem veriyoruz. Bu durumda çıkan sonuçtan biz memnun kalırsak, araç sahiplerinin memununiyetini de garanti altına almış oluyoruz.

Sosyal medya üzerinden bizi değerlendirip, 5 yılı aşkın bir zaman diliminde yapılan yüzlerce yorumda gördüğümüz memnuniyet  bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır.